Aktualne oferty pracy

  • Export Manager

    Region:
    Wielkopolska

    Miejsce pracy:
    Rolmako, Psary Małe, 62-300 Września

    Opis stanowiska:
    - aktywne poszukiwanie odbiorców i realizowanie sprzedaży na powierzonych rynkach zagranicznych
    - budowanie dobrych relacji z odbiorcami firmy
    - kompleksowa obsługa oraz koordynacja procesów eksportu

    Wymagania:
    - bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego z języków obcych: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski lub rosyjski
    - znajomość specyfiki handlu zagranicznego
    - wiedza techniczna z zakresu maszyn rolniczych będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:
    - motywacyjny system wynagradzania
    - konkretne wsparcie marketingowe
    - samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

    Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu 608479817
  • Spawacz MIG/MAG

    Region:

    - spawanie konstrukcji maszyn rolniczych
    - praca w systemie jednozmianowym

    Wymagania:
    - doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG
    - mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego

    Oferujemy:
    - dobre warunki pracy, spawalnia z filtrowentylacją
    - długoterminową umowę o pracę na pełen etat
    - atrakcyjny akordowy system wynagradzania

  • Konstruktor SolidWorks

    Region:

    - Projektowanie nowych i modyfikacja istniejących produktów
    - Wspieranie działu produkcji, aktualizacja dokumentacji technicznej
    - Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
    - Optymalizacja z uwzględnieniem jakości i redukcji kosztów

    Wymagania:
    - Ukończone studia na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn (lub pokrewne)
    - Znajomość programu SolidWorks oraz rysunku technicznego
    - Podejście z zaangażowaniem do realizacji zadań konstrukcyjnych
    - Dyspozycyjność, samodzielność, dobra organizacja pracy

    Oferujemy:
    - Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    - Możliwość rozwoju zawodowego i wykorzystywania posiadanych kwalifikacji
    - Realizacje ciekawych projektów konstrukcyjnych
    - Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    - Dobrą atmosferę pracy w miłym zespole
    - Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy