Kontakt

O firmie

PRO-AIR

Jesteśmy działającymi na terenie Polski i Niemiec specjalistami w branży systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz ogrzewania. Każdym zleceniem zajmujemy się kompleksowo Naszą firmę tworzą wykonawcy mający doświadczenie w realizacji wielu różnych obiektów, zarówno prywatnych jak i komercyjnych.

Oferta Pro-Air

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertę
w której znajdziecie Państwo:


  • Montaż systemów wentylacyjnych nawiewno-wywiewnych
  • Montaż klap przeciwpożarowych
  • Montaż wentylacji mechanicznej
  • Montaż central wentylacyjnych
  • Montaż podzespołów wentylacyjnychNaszym klientom zawsze oferujemy najnowsze rozwiązania zapewniające pełną satysfakcję z wykonanych instalacji.

Realizacje

Portfolio

Zobacz nasze realizacje

Tekst 1

Dopasowujemy się do indywidualnego przypadku budynku oraz oczekiwań inwestora, nie zamykając się na jeden system wykonania instalacji, czy konkretnego producenta urządzeń. Posiadamy rozległą wiedzę związaną z nowoczesnym budownictwem, dlatego optymalnie dobieramy rozwiązania do potrzeb i możliwości technicznych.

+

Tekst 2

Jesteśmy firmą specjalizującą się w nowoczesnych i ekonomicznych systemach jak wentylacja mechaniczna, klimatyzacja i ogrzewanie powietrzne. Oferujemy profesjonalne usługi, takie jak kompleksowe projektowanie, realizacje inwestycji oraz serwis podczas eksploatacji instalacji i urządzeń.

+

Kontakt