Pon - Pt 9:00 - 18:00 Sob 9:00 - 14:00
Telefon
+48 665 111 358
Adres
Słupca, ul. Kościuszki 7A
E-mail
kontakt@familiaclinic.pl

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W naszej klinice niezwykle ważne jest dla nas bezpieczeństwo pacjenta i nasze, a co za tym idzie codzienna dezynfekcja i sterylizacja.
Posiadamy osobne pomieszczenie zwane sterylizatornia. Dokonujemy z niej dokładnego mycia narzędzi, ich dezynfekcji i sterylizacji. Znajdują się w niej dwa autoklawy firmy Getinge model K3+ oraz K7+.

W naszym nowym unicie PLANMECA Compact iTouch kontrola infekcji jest wyjątkowo łatwa, ponieważ wszystkie niezbędne funkcje są starannie zorganizowane, zintegrowane, zautomatyzowane, sterowane i rejestrowane

o Bezpieczeństwo pracowników i pacjentów jest na pierwszym miejscu
Zaawansowane rozwiązania w zakresie uzdatniania wody gwarantują, że woda dostarczana do ust pacjenta jest czysta, zapewniając bezpieczne środowisko zarówno dla pacjenta, jak i zespołu dentystycznego. Wysoce zautomatyzowane systemy zapewniają, że żaden biofilm mikrobiologiczny nie zaczyna tworzyć się w torach wodnych unitu stomatologicznego.
Kontrolujemy infekcje i zakażenia dzięki systemowi przepłukiwania rękawów narzędzi na konsoli lekarza.
Pomiędzy wizytami pacjentów skupiamy się na dokładnej dezynfekcji powierzchni oraz sterylizacji końcówek oraz narzędzi.

o Doskonałe wyniki i czystsze ramiona ssące
Innowacyjny system do czyszczenia ramion ssących i filtrów. System czyszczenia ramion ssących (STCS) automatycznie rozcieńcza i rozprowadza środek do czyszczenia w rurach ssących oraz usuwa z nich całe powietrze w celu zapewnienia pełnego kontaktu ze wszystkimi powierzchniami wewnętrznymi. Środek czyszczący pozostawia się na dwie minuty, zapewniając bardziej skuteczne czyszczenie. System znacząco upraszcza i automatyzuje proces dezynfekcji unitów stomatologicznych – zapewniając bezpieczne środowisko zabiegowe i generalnie czystszy system ssący.